Інтерв’ю, що відбулися
Тема:

з народним депутатом від Партії регіонів Владиславом Лук’яновим /середа, 15 липня, 11.00-12.30/

Тема. До чого допрацюється парламент?


2009-07-14 09:17:30__Dudcenko3_7:
Невже народні депутати сподіваються, що їх відмова від "канікул" виправить ситуацію в Україні? Чи це остання спроба реанімувати сам парламент?
Добрий день, вітаю всіх читачів Гарту.
Якби я був впевнений, що відмова від канікул виправить ситуацію в Україні, у такому разі ми безумовно відмовилися б від канікул. І ця спроба реанімувати парламент теж не остання.


2009-07-14 09:59:19__koshevoy:
Не є секретом, що нинішній парламент – найменш ефективний за всю історію українського парламентаризму. На вашу думку, які кроки варто зробити або механізми задіяти щоб змінилася ця суспільна думка?
На Ваше питання я хотів би відповісти жартом.
На конкурсі боротьби з кризою переміг сантехнік Петренко, який сказав, що тут потрібно не покращувати щось, а потрібно змінювати систему вцілому. Якщо серйозно, то є різниця між зміною суспільної думки, тобто зовнішнім аспектом, і справді підвищенням ефективності роботи парламенту. І це досить складні питання і коротко відповісти складно. Кому цікаво, можемо обговорити окремо.


2009-07-14 09:59:46__koshevoy:
В понеділок заступник голови Верховної Ради М.Томенко оприлюднив інформацію про кількість пропущених сесійних засідань представниками Партії Регіонів. Як би Ви прокоментували це явище? І чи взагалі правильно пропускати таку кількість засідань народним обранцям.
На тільки представниками Партії регіонів, але якщо коментувати це явище, хочу сказати, що депутати працюють не тільки, тоді коли тиснуть на кнопки. Більше того, як на мене, не найбільш продуктивним заняттям депутата є натискання на кнопки, тому що рішення виробляється при обговоренні законопроектів на фракціях, експертних групах, а в залі воно приймається офіційно. А також потрібно працювати в комітетах, в округах, спілкуватися з виборцями та виконувати багато іншої роботи. А взагалі не правильно пропускати засідання.


2009-07-14 10:07:45__Politik:
доброго дня. Скажіть, шановний пане Владиславе, скільки ще триватиме перетягування владної "ковдри" в Україні? Невже не лишилося в парламенті бодай 226 людей, що думають про всіх, а не лише про себе?
Я думаю, що всі 449 депутатів думають не тільки за себе, але, на жаль, думки у всіх різні. Хоча, може це й добре


2009-07-14 13:53:03__dersin:
На вашу думку чи будуть призначені одночасні президентські та парламентські вибори?
Ні. Хоча є пропозиції і за і проти одночасних президентських, і парламентських виборів.


2009-07-14 16:38:51__PavelUzh:
У вівторок Ви сказали, що Лозінський перебуває у Пидністровї. Звідки у Вас така інформація? Це що служба народного депутата працює краще ніж МВС? чи хто там у нас його шукає, до речі, Лозінського взагалі хтось шукає....???
Відповідь на першу частину запитання. Існують різні версії. Одна - що Лозінський може перебувати в Придністров'ї. Інша - що він може перебувати в Херсонській області.
Друга частина запитання. Так сталося, що я ініціював це розслідування та був автором постанови про створення ТСК з розслідування цього інциденту, то до мене звертаютсья дуже багато журналістів, громадян, які мали або мають якесь відношення до Голованівського району, або стикалися з паном Лозінським. Іноді люди просто телефонують на мій мобільний і пропонують передати або якісь докумнети, або надати якусь інформацію. Таким чином служба народного депутата може мати інформацію більш оперативно, ніж МВС. До речі, я маю дуже великі сумніви, що МВС під керівництвом пана Луценко буде ретельно розслідувати цю справу. Чому? Я вчора пояснив на конференції в ІМК.
І на останок, Лозінського шукають, і шукають досить ретельно, не дивлячись на те, наші силові відомства не затримали його, хоча і мусили передбачити рішення Верховної Ради про зняття депутатських повноважень. Але мені здається, що діюча влада, не можу казати за Ющекна, він навпаки робить все, щоб затримати його, але посадовці, наближені до Тимошенко не проявили необхідної кмітливості, щоб затримати його, а навпаки наче трошки "притупіли" і дали йому можливість уникнути відповідальності, принаймні до завершення президентської кампанії. Більше того, доки міністерством внутрішніх керуватиме Луценко, відомство нормально працювати НЕ БУДЕ. Я в цьому переконаний.


2009-07-14 17:24:35__valentene:
Добрий день . Партія регіонів останнім часом постійно блокує роботу Парламенту, але в той же час на самих пленарних засіданнях багато ваших нардепів відсутні. Як партія буде реагувати на оприлюднення фактів щодо відсутності власних обранців народу на засіданнях, чи будуть застосовані якісь санкції до них, наприклад перерахування заробітної платні на соціальні потреби у кризовий час? І чи знаєте Ви чим займаються Ваші колеги у робочий час ?
Навіть без оприлюднення списку обранців, відсутніх на засіданнях, партія проводить свій внутрішній моніторинг, і всі ці випадки розглядаються безпосередньо керівництвом партії. Проводиться аналіз причин відсутності. В основнмоу це поважні причини: прийняття участі в різнихї публічних заходах, нарадах, роботи консультаційних груп, виконання окремих доручень, а бо якихось спеціальних місій. Але є і випадки, коли ми вважаємо, що депутати не мають об'єктивних підстав бути відсутніми на засіданні парламенту. Ця інформація враховуєтсья партією і впливатиме на рейтинги депутатів всередині партії. Але під час розгляду найбільш важливих проблем, явка депутатів від Партії регіонів майже 100%-ва.


2009-07-15 09:47:59__Mikola:
Як Ви оцінюєте бійку між ВАшими однопартійцями: хто кого по Вашому спровокував? Хіба це нормально? До якої Ви групи в Пр належите?
Негативно оцінюю і сам ніколи не пишався, коли доводилося брати участь у тій чи іншій штовханині. Це не нормально.
До групи Бориса Колеснікова.


2009-07-15 09:57:13__Karton:
Скажите, блокирование трибуны - это Ваша инициатива, а то как только депутаты собираються возле того шкафчика Вы все время активничияте???
Нет не моя личная инициатива. И около шкафчика я не "активнечеяю" :) Просто иногда реагирую оперативнее


2009-07-15 10:03:36__Fangor:
Как вы относитесь к приватизации ОПЗ? выйдет же как с Криворожсталью, все прожрут
К приватизации ОПЗ не отношусь никак, а выйдет так же как и с Криворожьсталью - все прожрут. Зачем спрашивать, и так все сами знаете.


2009-07-15 10:03:55__Fangor:
Зачем Вам это депутатство?
"Это" - не знаю.


2009-07-15 10:13:07__bednova:
У Франції та Греції (а також в інших країнах Європи) соціальні протести регулярно переростають у масові заворушення. На Вашу думку, наскільки можливі подібні акції в Україні (масове спалення машин, знищення майна)?
Є таке поняття як моніторинг соціальної напруги і прогнозування масових заворушень. Не знаю чи зараз в українській державі проводиться ця робота, але мій власний прогноз: якби не 16 мільярдів кредиту МВФ, в Україні процес пішов би ще з лютого, як наприклад у Прибалтиці


2009-07-15 10:13:26__bednova:
Ви особисто боїтеся "народної розправи"?
Ні.


2009-07-15 10:15:54__koroban:
Говорят, у вас есть своя социологическая служба. Она уже исследовала рейтинги кандидатов в президенты? Сколько процентов у Януковича, Тимошенко и Яценюка?
Есть. Собственные полевые исследования не проводили, это дорого. Рейтинги, полученые врезультате аналитических исследований соответствуют тенденциям основных агенств. Однако, нужно учитывать, что на выборы грубо говоря прийдет на 35% людей меньше, поэтому рейтинги основных игроков можна умножить на 1,3-1,4, учитывае то, что не приходят голосовать те, кто не опредилися или против всех. Более того сильный отрыв Януковича от других кандидатов в первом туре будет сильным фактором консолидации электората Януковича во втором туре. Но вообще вопрос не для чата, очень много ньюансов.


2009-07-15 10:16:33__gift:
Як Ви вважаєте, с чого потрібно розпочинати будівництво парламентаризму в Україні?
З прийняття нових правил гри. Зміна виборчого законодавства, відкриті списки, зменшення залежності шансів на перемогу кандидата від грошей, які його підтримують. Залежність породжує зобов'язання.


2009-07-15 10:17:54__gift:
Партія регіонів має свого ідеологічного виборця? В чому сила Партії регіонів як політичної партії?
Має.
"В правде сила, брат"


2009-07-15 10:20:29__gift:
Як Ви вважаєте, чи є моральне право у продовженні роботи сьогоднішнього парламенту? Може, поганому танцюристу дещо заважає?
Є не тільки право, але й моральне зобов'язання. Якщо дещо поганому танцюристу заважає, то воно в нього є.


2009-07-15 10:23:52__alena85:
Коли, на Вашу думку, депутати будуть відповідати за свої слова та обіцянки?
Частина відповідає і зараз, частина буде відповідати з часом, частина - ніколи. Всі такі різні


2009-07-15 10:36:24__bratok:
почему Партия регонов так вцепилась за повышения социальных стандартов, денег же нету? может это предлог для розпуска парламента?
Партия регионов так вцепилась за повышение социальных стандартом потому, что это определено законом и деньги же есть. Это не предлог для роспуска парламента. Партия регионов позволяла господину Литвину открывать и закрывать пленарные заседание, чтобы не было формальных оснований для роспуска парламента. Однако господин Литвин не захотел воспользоваться любезно предоставленной ему возможностью. Может это сговор господина Литвина с Президентом?


2009-07-15 10:36:43__bratok:
Вы не собираетесь идти в президенты?
Пока не собрался


2009-07-15 10:38:03__Mirek:
а что Вы читаете, кроме законов?
Читаю много, и не только законы и аналитику.
Из художественного в последнее время перечитал "Мастер и Маргарита" Булгакова, что то из Робски, Ричарда Брэнсона "К черту всё, берись и делай", Стивен Хокинг "Природа пространства и времени", что то из Брайяна Трейси, Стивен Кови "Сем навыков...", тайм-менеджмент, и много другого. Много читаю по маркетингу, рекламе, психологии


2009-07-15 10:38:27__Mirek:
Какая сейчас зарплата у депутата?
Около 14 тысяч гривен


2009-07-15 12:30:57__dersin:
Як ви ставитесь до такої політичної сили , як "Свобода"?
Радикализация - это симптом украинского общества. То, что молодые ребята идут в политику - это хорошо. А радикализм - я думаю, повзрослеют, оботрутся и перестанут искать врагов себе среди граждан Украины.


2009-07-15 12:29:03__dersin:
Чи можна вважати Арсенія Яценюка достойним опонентом Віктору Януковичу в Президентських перегонах?
Опонентом ні, а так людина достойна


2009-07-15 11:41:30__Zarina:
Чи вважаєте справедливим, що від кредиту МВФ простому громадянину недостанеться ані копійчини?
Вважаю несправедливим


2009-07-15 11:37:39__valentene:
ПАНЕ ВЛАДИСЛАВЕ, ЯКУ МЕТУ ВИ СТАВИЛИ КОЛИ ЙШЛИ У ПОЛІТИКУ, І ЧИ ЗМІНИЛАСЯ ВОНА ЗАРАЗ?
Змінити життя на краще. Ні, мета не змінилася. Шляхи досягнення - ...


2009-07-15 11:34:59__Zarina:
Деякі політики розцінюють поведінку фракціїї ПР як спробу створити ситуацію для розпуску парламенту?
Якщо парламент і перезавантажувати, то більш змістовно це зробити після обрання президента. Сподіваюся в цій ситуації виборці підтримують і президента і його політичну силу. Таким чином вдасться уникнути багатьох політичних конфліктів, і в першу чергу конфлікту між Президентом і Верховною радою, а також із урядом.


2009-07-15 10:57:01__Zarina:
Чи не вважаєте ви, що блокування трибуни парламенту депутатами від ПР наразі веде країну у прірву?
Ні


2009-07-15 11:01:33__Zarina:
Чи допоможуть президентські вибори стабілізувати ситуацію у парламенті?
Сподіваюся


2009-07-15 11:02:54__Zarina:
Чи згодні ви, що криза наразі є лише головах ключових політиків, а з економічною кризою регіони справляються і без центральних органів влади?
Не зовсім так, але дійсно ринок справляється з кризою краще, ніж центральна влада


2009-07-15 11:19:24__Zarina:
Які саме сртуктурні зміни ви пропонуєте запроваджувати для покращення роботи парламенту?Можливо це зміни до Конституції?
В першу чергу, потрібно змінити виборче законодовство. Я вже відповідав на це запитання. Без сумніву треба змінювати й конституцію. Але це стосуватиметься не тільки роботи парламенту, але й відносин між президентом та прем'єром, порядку в місцевому самоврядуванні.


2009-07-15 11:27:44__buzzer:
Добрый день. Меня в вашей партии смущает ваша какая-то азиатскость. Вот вы ездите на последних моделях мерседесов, одеваете дорогие костюмы, хотите выглядеть как белые цивилизованые европейские люди. Но в поведении многих вашых депутатов европейскостью даже не пахнет. Лично вы постоянно замешаны в каких-то скандалах. И в этих скандалах вы совсем не выглядите как культурный и воспитанный человек, коим должен быть депутат.
К сожалению да, иногда выгляжу как "последний азиат".


2009-07-15 11:31:56__BigRat:
Банальный вопрос, но всё же: Какая у вас машина? И какой у вас бизнес? И если нету бизнеса, то за какие шиши машынку прикупили?
Бизнес разный: производство огнеупоров, несколько интернет-компаний, телефонная компания и другое. Автомобиль - азиатский Lexus GS300.


2009-07-15 11:32:56__Zarina:
Яу Ви ставитесь до пропозиції Віктора Федоровича підвищити суму залогу для реєстрації кандидатів у Президенти як метод боротьби з технічними кандидатами
Зрозуміло, що з технічними кандидатами треба щось робити: мможна обмежувати сумами закладу, можна через збір підписів. Як на мене краще другий варіант.


2009-07-15 11:33:08__BigRat:
И еще, вам никогда не хотелось навалять шуфрику за сильное вылизивание бабы с косой?
Нельзя быть таким ревнивым, она мне тоже нравиться :)


2009-07-15 12:36:58__dersin:
Як ви ставитесь до політичної партії "Єдиний Центр" та одного з провідних її лідерів Віктора Балоги?
Політичний менеджер


2009-07-15 12:42:47__valentene:
А яку планку Ви ставите собі у політичній карєрі, чи є там та сфера - де ви відчуваете себе "як риба у воді" і чим ви "горите "?
В ситуаціях, коли треба швидко приймати рішення. А з приводу політичної кар'єри, то ставити планки - це ставити обмеження. Якщо розглядати планки в контексті планування, то безумовно плани є.

Всем спасибо за вопросы. До встречи в off-line