ЄС готова до підписання економічної частини угоди з Україною       Перевибори ВР пройдуть до 1 листопада - Луценко       Кримські татари Туреччини вимагають повернути Крим Україні       На Майдані тривають протести підприємців проти Податкового кодексу       Верховна Рада ухвалила проект Податкового кодексу      
Соціологія
09-06-2014 22:12

Більшість росіян впевнені, що Порошенко працює на США, ЄС і олігархів

Такі результати опитування росіян з приводу обрання п'ятого президента України, яке проводилося Всеросійським центром вивчення громадської думки (ВЦВГД) від 31 травня - 1 червня 2014 року.

У 29% росіян Порошенко викликає недовіру, у 22% - байдужість, у 19% - антипатію, у 17% - ненависть, натомість у 2% - довіру, у стількох же - надію, і в 1% - симпатію. 

Петро Порошенко, в першу чергу, представляє інтереси США і Євросоюзу - вважають 43% росіян. У свою чергу, 37% опитаних впевнені, що він лобіює інтереси великого бізнесу.

На думку кожного п'ятого (21%), український президент близький з "націоналістами і бандерівцями". А 17% респондентів переконані, що Порошенко опікується лише власними інтересами. Частина опитаних думає, що він представляє спецслужби (12%).