ЄС готова до підписання економічної частини угоди з Україною       Перевибори ВР пройдуть до 1 листопада - Луценко       Кримські татари Туреччини вимагають повернути Крим Україні       На Майдані тривають протести підприємців проти Податкового кодексу       Верховна Рада ухвалила проект Податкового кодексу      

27-03-2014 10:09

Путін планує захопити Луганськ, Донецьк та Харків - американська розвідка

Про це інформує CNN з посиланням на 2-ох офіційних посадовців у Пентагоні на правах анонімності.

 Інформацію про зростання загрози вторгнення Росії на сухопутну частину України зі Сходу сформована на основі даних розвідки за останні 4 дні. Зауважимо, що це додатково підсилюється інформацією інших ЗМІ про стягнення елітних російських військ до східних та північних кордонів. Російські війська на цей час розмішені у Ростовській, Курській і Білгородської областях, донесла розвідка США. На кордоні з Україною зосереджено понад 30 тисяч солдат РФ, готових до "кидка".

Відповідні попередження розвідка передала Конгресу США.
 
"Це змінило нашу думку вбік того, що ймовірність подальшого російського вторгнення більш імовірна, ніж це вважалося раніше", - сказав один із чиновників.
 
Члени комітету зі збройних сил Палати представників від республіканців у середу ввечері направили лист у Білий дім, висловивши занепокоєння з приводу цих загроз.
 
Американська розвідка вважає, що російські війська будуть рухатися в напрямку трьох міст України: Харків, Луганськ і Донецьк, – щоб з'єднати сушею свою територію з Кримом.
 
У комітеті зі збройних сил Палати представників не виключають і кидка в Придністров’я, і спроби захопити території в країнах Балтії.
 
Генерал Філіп Брідлав, який командує силами НАТО, сказав конгресменам, що зосереджених біля  кордонів російських сил для цього достатньо.
 
Напередодні українські ЗМІ повідомляли, що Росія продовжує концентрувати війська на кордоні з Україною, куди підтягують елітні танкові і гвардійські підрозділи.
Коментарі
Немає коментарів

Додати коментар
Залишилось 500 символів