ЄС готова до підписання економічної частини угоди з Україною       Перевибори ВР пройдуть до 1 листопада - Луценко       Кримські татари Туреччини вимагають повернути Крим Україні       На Майдані тривають протести підприємців проти Податкового кодексу       Верховна Рада ухвалила проект Податкового кодексу      

09-06-2014 22:35

Луценко прогнозує, що Верховну Раду переоберуть до 1 листопада

І дочасні вибори проходитимуть за відкритими списками, зазначив він у ефірі Громадського телебачення.

 - Я хочу повернутися в активну українську політику. Але не через призначення, а через обрання, - заявив він журналістам. - В мене є велике бажання пройти через чистилище народного голосування. Тому очевидно я буду балотуватися до Верховної Ради. Очевидно, буду пробувати провести до ВР якомога більший загін реформаторів, майбутньої проєвропейської більшості, який дозволить президенту не лише оголошувати якусь мету, а й вести по цій дорозі.

Нагадаємо, що Юрій Луценко є лідером руху "Третя українська республіка", під час висунення кандидатів у президенти виступив на мітингу за Юлію Тимошенко, але в ході кампанії приєднався до команди Петра Порошенка і став його довіреною особою.

Більше того, за неофіційною інформацією, Юрій Луценко готується очолити список пропрезидентської партії на найближчих парламентських виборах. Мовляв, про це він вже домовився з Петром Порошенком.
Коментарі
Немає коментарів

Додати коментар
Залишилось 500 символів