ЄС готова до підписання економічної частини угоди з Україною       Перевибори ВР пройдуть до 1 листопада - Луценко       Кримські татари Туреччини вимагають повернути Крим Україні       На Майдані тривають протести підприємців проти Податкового кодексу       Верховна Рада ухвалила проект Податкового кодексу      

09-06-2014 23:29

Карасьов: Якщо Порошенко діятиме швидко, його рейтинг не тільки не впаде, а може навіть зрости

Ключовими моментами, на думку відомого політолога, є Донбас та АТО.

 — Якщо він на старті набере достатню швидкість, рейтинг не тільки не впаде, а може навіть збільшитися. Ключовим моментом тут є Донбас і АТО. Якщо він не тільки швидко та ефективно завершить антитерористичну операцію, а й принесе на Донбас мир i безпеку, він стане Президентом усієї України — і сходу, і заходу, і центру. В ньому всі побачать лідера, який врятував Україну від розпаду, - зауважив Вадим Карасьов у інтерв'ю газеті Україна Молода.

— Зараз потрібно діяти швидко — Україна й так забагато втратила часу — й у питанні євроінтеграції, і у питанні зміцнення обороноздатності. Необхідно якомога швидше здолати кризу державності, а це передбачає наявність стійкої пропрезидентської парламентської більшості, — додав експерт.

За його словами, нова більшість створюватиметься у новому парламенті: 

— Спочатку — розпуск чинної Ради, а далі — нові вибори, нова партія Президента, яка бере в них участь (а вона може на ефекті президентських виборів отримати досить серйозне парламентське представництво), а потім — формування довкола цієї партії нової парламентської більшості.

Коментарі
Немає коментарів

Додати коментар
Залишилось 500 символів