ЄС готова до підписання економічної частини угоди з Україною       Перевибори ВР пройдуть до 1 листопада - Луценко       Кримські татари Туреччини вимагають повернути Крим Україні       На Майдані тривають протести підприємців проти Податкового кодексу       Верховна Рада ухвалила проект Податкового кодексу      

10-06-2014 21:51

Порошенко поставив на Ложкіна як вправного переговорника - експерт

Ключовим аргументом для призначення Бориса Ложкіна на посаду керівника Адміністрації Президента стало бажання нового глави держави посилити інформаційні позиції України на міжнародній арені.

 Таку думку, в коментарі ГАРТу, висловив політичний оглядач Євген Заїка.

"Призначення Ложкіна має функціональний зміст. Він бізнесмен, хороший професіонал та  успішний медіаменеджер, що здатен забезпечити системну інформаційну присутність безпосередньо Порошенка та України в цілому в глобальному інформаційному просторі.  Тим більше, за його плечима достатній та не безуспішний досвід роботи в Росії, що дозволить розуміти специфіку роботи кремлівської "інформаційної машини" та організовувати не лише оперативне реагування на її пропаганду, але й попередження останньої" - відзначив він.
 
Крім того, на думку оглядача,  вигідність персони Ложкіна в Адміністрації Президента пояснюється ще й тим, що виходячи із власної бізнесової історії, він має можливість на рівних виступати комунікатором в переговорах з представниками вітчизняних олігархічних груп.
 
"За час своєї діяльності в медіа, Ложкін тісно влився в середовище національних капіталістів. Його партнерами в різні часи були Генадій Боголюбов, Ігор Коломойский, Рінат Ахметов, брати Суркіси, сам Порошенко. Відтак, в моменти ведення переговорів щодо майбутнього партійного переформатування парламенту, Ложкін зможе виконати функцію надійного переговірника, на пряму орієнтованого на позиції Порошенка" - наголосив Євген Заїка. 
 
Коментарі
Немає коментарів

Додати коментар
Залишилось 500 символів