ЄС готова до підписання економічної частини угоди з Україною       Перевибори ВР пройдуть до 1 листопада - Луценко       Кримські татари Туреччини вимагають повернути Крим Україні       На Майдані тривають протести підприємців проти Податкового кодексу       Верховна Рада ухвалила проект Податкового кодексу      

12-06-2014 14:03

Порошенку потрібна суперкоманда технократів - Палійчук

Політичний аналітик Юрій Палійчук звертає увагу на 4 ключові проблеми, які доведеться вирішувати новому президенту.

 "Лише уявіть собі масштаби Порошенкових проблем:

- війна на Донбасі;
- газова війна з Росією;
- падіння економіки на 5%. Тобто більше, ніж у 2008 році, коли слово "криза" лунало з кожної підворотні;
- напівживий державний апарат, яким треба забезпечувати війну, а він не придатний навіть для того, щоб з першого разу без помилок заповнити якусь табличку", - зауважив Юрій Палійчук.
 
Лише однієї з цих проблем більше, ніж достатньо, аби вважати свою президентську каденцію супер-проблемною, додав він.
 
"І плюс до цього всього додайте купу політичних конкурентів, виступи гвардійців, люстраційні пікети, і тут на тобі ще й Лозінський. Мало того, що все це треба якось розрулити, так ще й бажано, щоб твої рейтинги не помножили на нуль і через тиждень не почути замість інавгураційних овацій вуличний свист, - наголосив експерт. - Тут потрібна супер-команда технократів і байдуже на рейтинги. Краще втратити зараз 5% від кадрового призначення, яке сподобається не всім, ніж через місяць за відсутності жорстких і ефективних кроків побити електоральний рекорд Тягнибока. Краще неправильні кроки, зроблені вчасно, ніж правильні - не вчасно".
 
Коментарі
Немає коментарів

Додати коментар
Залишилось 500 символів