ЄС готова до підписання економічної частини угоди з Україною       Перевибори ВР пройдуть до 1 листопада - Луценко       Кримські татари Туреччини вимагають повернути Крим Україні       На Майдані тривають протести підприємців проти Податкового кодексу       Верховна Рада ухвалила проект Податкового кодексу      

13-06-2014 15:20

Рішення про перевибори ВР ухвалять у перші 100 днів Порошенка - експерт

Політичний оглядач Євген Заїка, розповів ГАРТу про те, кому вигідні дострокові парламентські вибори, що вочевидь відбудуться цієї осені та у зв'язку з чим країну чекає тотальне дроблення східного електорату і масова участь технічних партійних проектів.

 За словами експерта, рішення про дострокові парламентські вибори відноситься до категорії тих, що будуть ухвалені вже у перші 100 днів перебування глави держави на посаді.

"Порошенко не матиме змоги чекати із проведенням дострокових виборів. І причина тут не стільки в самому президентові чи супільному запиті на оновлення парламенту. Перш за все мова йде про прагнення політичних груп, що підтримували главу держави в ході виборчих перегонів, якомога сильніше та ширше укріпити власні політичні позиції в новому парламенті" - говорить він.
 
В той же час, на думку Заїки, передчуття нової парламентсокої кампанії створює передумови для розвитку нових персоніфікованих політичних проектів, в наслідок чого варто очікувати масово дроблення східного електорату, іделогічні позиції котрого, вони будуть "обігрувати".
 
"Уже зараз формуванням власних партійних структур негласно займаються Вадим Рабінович, Ольга Богомолець. Особисті партійні позиції на основі кадрового потенціалу колишньої "Сильної України" намагається відновити Сергій Тигіпко. Крім того, відчувається зацікавленість у власних впливах на новий парламент і ройської сторони, про що можна говорити, судячи із активних політичних переформатувань в таборі колишніх "регіналів" - підкреслює експерт.
 
Разом з тим, він не виключає участі в парламентських виборах в якості технічних проектів і ряду нових політичних сил, що продемонстрували себе на київських виборах. Серед останніх, Євген Заїка особливо загострює увагу на Демократичному альянсові та Правій Волі України. Останні, за його інформацією, ніби то, уже розглядаються політичними інвесторами як такі, що можуть забрати левову частку голосів у лідерів парламеньских перегонів.
Коментарі (1)
13-06-2014 22:23 Гість
Нічого нового
Додати коментар
Залишилось 500 символів