ЄС готова до підписання економічної частини угоди з Україною       Перевибори ВР пройдуть до 1 листопада - Луценко       Кримські татари Туреччини вимагають повернути Крим Україні       На Майдані тривають протести підприємців проти Податкового кодексу       Верховна Рада ухвалила проект Податкового кодексу      

13-06-2014 18:03

Карасьов: Порошенко хоче перекроїти Ложкіним медіа-поле на свою користь

Відомий політолог не бачить нічого дивного у призначенні бізнесмена та медіаменеджера главою Адміністрації Президента.

 - Таке призначення не є дивним з кількох причин, - зауважує директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов. - Борис Ложкін давній медіапартнер нового президента. Його знають, як ефективного медіаменеджери.

 
А, крім того, пояснює політолог, у Порошенка є величезний ресурс довіри, але майже немає контролю над соціальними інститутами: парламент поки він не контролює, не особливо контролює і виконавчу владу, губернаторів.
 
- Єдиний соціальний інститут, який можна швидко взяти під контроль - це медіаполе, - вважає Вадим Карасьов. - З цієї точки зору, розгінний етап президентства Порошенко краще починати з медіа. І в цьому сенсі, коли глава АП - досвідчений медіаменеджер, то це цілком зрозуміло. Думаю, призначення Ложкіна - це свідчення того, що президент робить ставку на формування нового медіа поля.
 
Вадим Карасьов нагадав, що Петро Порошенко - досвідчений дипломат і тому курирувати міжнародний напрямок цілком може самостійно і тут проблем не очікується.
Коментарі
Немає коментарів

Додати коментар
Залишилось 500 символів