ЄС готова до підписання економічної частини угоди з Україною       Перевибори ВР пройдуть до 1 листопада - Луценко       Кримські татари Туреччини вимагають повернути Крим Україні       На Майдані тривають протести підприємців проти Податкового кодексу       Верховна Рада ухвалила проект Податкового кодексу      

16-06-2014 22:20

Порошенко закликав депутатів-сумісників дотримуватися законодавства

Президент України Петро Порошенко закликав депутатів-сумісників, які досі не склали мандати, визначитися з місцем роботи. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

 "Президент України Петро Порошенко наголошує на необхідності дотримання законодавства депутатами Верховної Ради, які поєднують виконання повноважень в парламенті з роботою в інших структурах, зокрема, органах виконавчої влади", - йдеться у повідомленні.

Також Порошенко в понеділок, 16 червня на зустрічі з керівниками парламентських фракцій наголосив, що "депутати-сумісники повинні найближчим часом визначитися і прийняти рішення, де саме вони залишаються працювати".
 
І нагадав, що зараз суміщають депутатство з посадами перший заступник глави адміністрації президента Геннадій Зубко, тимчасово виконуючий повноваження заступника глави адміністрації президента України Андрій Сенченко, голови обласних державних адміністрацій: Закарпатської - Валерій Лунченко, Херсонській - Юрій Одарченко, Одеській - Ігор Палиця, Львівській - Ірина Сех, Сумській - Володимир Шульга, а також перший заступник Ялтинського міського голови Сергій Брайко і голова правління АТ "Ощадбанк" Андрій Пишний".
Коментарі
Немає коментарів

Додати коментар
Залишилось 500  символів