ЄС готова до підписання економічної частини угоди з Україною       Перевибори ВР пройдуть до 1 листопада - Луценко       Кримські татари Туреччини вимагають повернути Крим Україні       На Майдані тривають протести підприємців проти Податкового кодексу       Верховна Рада ухвалила проект Податкового кодексу      

16-06-2014 19:22

Україна планує відгородитися від Росії у максимально стислі терміни

Рада національної безпеки і оборони України прийняла рішення доручити уряду провести односторонню демаркацію українсько-російського державного кордону у зв'язку з існуючими загрозами національній безпеці. Про це заявив секретар РНБО Андрій Парубій.

 Він зазначив, що побудова інженерних споруд і демаркація кордону плануються на всіх ділянках українсько-російського кордону. Нині уряд готує свої пропозиції і план відповідних робіт, після чого буде виділено відповідне фінансування з держбюджету України.

 
"Зараз мова йде про більш складних і більш фундаментальних інженерних спорудах, які повинні бути створені Кабінетом міністрів за кошти бюджету і Прикордонною службою повинен бути розроблений проект, як це все буде виглядати", - сказав Парубій.
 
І додав, що Президент України Петро Порошенко доручив виконати це доручення в максимально стислі терміни.
 
Чи йдеться про спорудженні стіни на кордоні з РФ, яку запропонував губернатор Дніпропетровської області Игорь Коломойський, наразі невідомо.
 
Також Україна ставить перед собою завдання в найближчі роки здійснити демаркацію держкордону з Росією (2295 км) і Білоруссю (1084 км), а також в 2012 році завершити її з Молдовою (1222 км). 
Коментарі
Немає коментарів

Додати коментар
Залишилось 500 символів