ЄС готова до підписання економічної частини угоди з Україною       Перевибори ВР пройдуть до 1 листопада - Луценко       Кримські татари Туреччини вимагають повернути Крим Україні       На Майдані тривають протести підприємців проти Податкового кодексу       Верховна Рада ухвалила проект Податкового кодексу      

17-06-2014 09:27

Проект змін до Конституції розширить бюджетні можливості регіонів

Президент Петро Порошенко розповів на засіданні РНБО 16 червня, що внесе зміни до Конституції в парламент вже цього тижня:

 "Я думаю, що цього тижня проект буде мною підписано і внесено до парламенту. Також сподіваюся, що цього ж тижня він буде направлений до Венеціанської комісії".

 
Згідно з проектом, у Конституції України відбудуться зміни, що значно розширить бюджетні та гуманітарні можливості регіонів.
 
"Проект змін до Конституції передбачає ключовий елемент мирного плану – децентралізації влади, над якою працював багато український уряд, основні концепції якої були розроблені і погоджені зі мною", – заявив Петро Порошенко.
 
Також, за словами Порошенка, йдеться про перерозподіл бюджетних потоків на користь регіонів, надання можливості використання регіональних мов на конкретних територіях, а також "можливість вирішення місцевими радами значної частини гуманітарних питань".
 
Крім того Порошенко сказав, що одразу після впровадження мирного плану та прийняття змін до Конституції на Донбасі мають пройти дострокові місцеві вибори.
Коментарі
Немає коментарів

Додати коментар
Залишилось 500 символів