ЄС готова до підписання економічної частини угоди з Україною       Перевибори ВР пройдуть до 1 листопада - Луценко       Кримські татари Туреччини вимагають повернути Крим Україні       На Майдані тривають протести підприємців проти Податкового кодексу       Верховна Рада ухвалила проект Податкового кодексу      

17-06-2014 10:28

Порошенко заборонив будь-яку співпрацю з Росією у сфері ВПК

На засіданні Ради національної безпеки і оборони 16 червня Порошенко категорично заборонив будь-яку співпрацю у військовій сфері.

 "Сьогодні президент категорично заборонив, і практично з цього дня ми припинили будь-яку співпрацю у сфері військово-промислового комплексу з Російською Федерацією", - розповів перший віце-прем'єр-міністр Віталій Ярема в ефірі телеканалу ICTV.

Він нагадав, що раніше таке співробітництво було заборонено тільки в плані виготовлення та поставок в РФ зброї та озброєння.
 
«Якщо пам'ятаєте, раніше був указ в.о. президента України про те, що ми припиняємо співпрацю у військовій сфері з точки зору виготовлення і поставки в РФ зброї та озброєння, а тільки дозволялося співпрацювати з точки зору виготовлення продукції подвійного призначення, наприклад, такий як двигуни до вертольотів, які можуть використовуватися й у військових, й цивільних цілях», - зазначив Ярема.
Коментарі
Немає коментарів

Додати коментар
Залишилось 500 символів