ЄС готова до підписання економічної частини угоди з Україною       Перевибори ВР пройдуть до 1 листопада - Луценко       Кримські татари Туреччини вимагають повернути Крим Україні       На Майдані тривають протести підприємців проти Податкового кодексу       Верховна Рада ухвалила проект Податкового кодексу      

Новини

10-06-2014 21:44

Ложкін став головою Адміністрації Порошенка. Цеголко - прес-секретарем

Новий президент нарешті видав перші укази, яких від нього довелося чекати 3 дні після офіційної інавргурації.

 Указом №519 він призначив Бориса Ложкіна главою Адміністрації президента, двома наступними указами - Геннадія Зубка та Олега Рафальського - заступниками Ложкіна. Указом №524 - журналіста 5 каналу Святослава Цеголка прес-секретарем, а указом №525 - молодого Сергія Березенка керівником ДУСі.

Борис Ложкін вперше потрапляє у велику політику. Досі він займався бізнесом, зокрема медіабізнесом, адже створив чи не найуспішніший медіа-холдинг в Україні УМХ, який володіє правами на українські версії Форбс, Вог, а також Кореспондент та інші. Власне, партнером Ложкіна по УМХ був Петро Порошенко.

Зауважимо, що експерти відзначили певне зволікання Петра Порошенка з першими рішеннями, зокрема кадровими, очікуючи їх відразу після інавгурації, себто у той же день, либонь не синхронно з фуршетом.

Коментарі
Немає коментарів

Додати коментар
Залишилось 500 символів