ЄС готова до підписання економічної частини угоди з Україною       Перевибори ВР пройдуть до 1 листопада - Луценко       Кримські татари Туреччини вимагають повернути Крим Україні       На Майдані тривають протести підприємців проти Податкового кодексу       Верховна Рада ухвалила проект Податкового кодексу      

Новини

13-06-2014 15:39

Нафтогаз згоден на ціну $326. Газпром зриває перемовини

Українська сторона публічно заявила, що російський уряд раптово відмовився від плану з врегулювання спірних питань щодо постачання російського газу в Україну, узгодженого на тристоронніх переговорів за участю ЄС.

 У Нафтогазі заявляють, що попри домовленості узгоджувати ціну на газ у двосторонньому порядку Росія знову запропонувала це робити в односторонньому порядку шляхом регулювання урядом РФ експортного мита на природний газ, який "Газпром" поставляє до України. Тобто Кремль свідомо ініціює неприйнятний формат, зриваючи перемовини та ігноруючи досягнуті домовленості.

Зі свого боку в Нафтогазі заявляють, що готові виплатити Російської Федерації 1,9 мільярда доларів за спожитий газ при досягненні домовленості з тимчасової ціною в 326 доларів за 1 тис. куб. м.

Глава "Нафтогаз України" Андрій Коболєв, якого цитує "Інтерфакс-Україна", підкреслив у п'ятницю, що запропонована Євросоюзом тимчасова ціна на рівні 326 доларів за 1 тис. куб. м не є ринковою, однак Україна готова піти на компроміс і закріпити її, наприклад, на півтора року з тим, щоб за цей період досягти остаточної домовленості з "Газпромом" або вирішити це питання в суді.

За матеріалами Інтерфаксу, Української Правди та прес-служби Нафтогазу

Коментарі (1)
22-12-2014 04:34 Гість
qqqfqwqe
Додати коментар
Залишилось 500 символів