ЄС готова до підписання економічної частини угоди з Україною       Перевибори ВР пройдуть до 1 листопада - Луценко       Кримські татари Туреччини вимагають повернути Крим Україні       На Майдані тривають протести підприємців проти Податкового кодексу       Верховна Рада ухвалила проект Податкового кодексу      

Новини

12-06-2014 22:17

Росія назвала Порошенка президентом після його телефонної розмови з Путіним

Вперше після президентських виборів в Україні на офіційному сайті президента РФ згадали не Януковича як главу сусідньої держави.

 Власне, "мирний план Порошенка" з врегулювання конфлікту на Сході України передбачає визнання Російською Федерацією результатів президентських виборів, припинення терористами вогню і створення рятувального коридору для мирного населення, яке не бере участі в конфлікті.

 
В якому тепер статусі на території Росії перебуває Віктор Янукович - питання. Можливо, біженець, або орендатор. Чекаємо наступних повідомлень на сайті президента Путіна з відповідними формулюваннями.
 
Нагадаємо, що Петро Порошенко нещодавно зустрічався з Володимиром Путіним у Франції за посередництва лідерів ЄС, а в першому інтерв'ю заявив, що його не цікавить, що думає Путін про України.
 
Водночас, як повідомлялося Порошенко та Путін телефоном обговорили конфлікт на Сході України, а також можливі шляхи його вирішення. У розмові президент України назвав неприйнятною ситуацію, "коли через державний українсько-російський кордон на територію нашої держави потрапили танки".
Коментарі
Немає коментарів

Додати коментар
Залишилось 500 символів