ЄС готова до підписання економічної частини угоди з Україною       Перевибори ВР пройдуть до 1 листопада - Луценко       Кримські татари Туреччини вимагають повернути Крим Україні       На Майдані тривають протести підприємців проти Податкового кодексу       Верховна Рада ухвалила проект Податкового кодексу      

Версії

01-03-2011 12:11

Янукович готовий до діалогу з народом - Кулик

Президент Віктор Янукович готовий до діалогу з людьми. Таку думку висловив директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.

“Президент під час “Розмови з країною” показав, що він готовий до діалогу, готовий до такого живого спілкування”, - зазначив він.

Експерт відмітив, що раніше Президента звинувачували, що він не проводить прямих ефірів, не спілкується з журналістами.

“І він показав, що може це робити. Але, очевидно, на Банковій не хочуть перетворювати роботу Президента в постійний піар і гру на публіку, - зауважив політолог. - Хоча, очевидно, така практика буде збережена. Швидше за все, такі зустрічі з людьми в прямому ефірі стануть регулярними”.

Кулик додав, що Президент показав свою здатність “тримати удар” в прямому ефірі.

“І ще він озвучив напрямки, які раніше не озвучувалися ним. Вперше він заявив, що підняття пенсійного віку має бути не лише для жінок, а й для чоловіків. Вперше заявив про екологічні виплати. І це дуже добре”, - підкреслив експерт.
 

за матерiалами: УНІАН
Коментарі
Немає коментарів

Додати коментар
Залишилось 500 символів