ЄС готова до підписання економічної частини угоди з Україною       Перевибори ВР пройдуть до 1 листопада - Луценко       Кримські татари Туреччини вимагають повернути Крим Україні       На Майдані тривають протести підприємців проти Податкового кодексу       Верховна Рада ухвалила проект Податкового кодексу      

Версії

09-06-2014 21:51

Експерти не радять Порошенку зволікати з рішеннями, у тому числі – кадровими

У аналітичній групі «Вектор» здивовані, чому новообраний президент відразу після інавгурації, у той же день, не видав пакет першочергових указів.

 – Це було б вкрай логічно та знайшло б ще більше підтримки у суспільстві, ніж справді вдала та змістовна промова Петра Порошенка під час інавгурації. Крім того, ці б укази компенсували обговорення фуршетів та закулісних зустрічей Порошенка відразу після урочистостей. Звичайно, без цих зустрічей сьогодні не можна було обійтися. Але залишати суспільство відразу після вступу на посаду президента виключно з негативними повідомленнями про присутність дуже сумнівних персон на святковому фуршеті без будь-яких перших змістовних повідомлень - це промах. Якщо б Порошенко підписав би бодай указ про призначення голови адміністрації, чи міністра силового блоку, то саме це й опинилося б у центрі уваги громадськості, а не кадри світської хроніки з заголовками на кшталт "бенкет під час чуми", – йдеться у повідомленні експертів.

Коментарі
Немає коментарів

Додати коментар
Залишилось 500  символів