ЄС готова до підписання економічної частини угоди з Україною       Перевибори ВР пройдуть до 1 листопада - Луценко       Кримські татари Туреччини вимагають повернути Крим Україні       На Майдані тривають протести підприємців проти Податкового кодексу       Верховна Рада ухвалила проект Податкового кодексу      

 • 12-06-2014 14:08

  Мер Кличко починає і відразу помиляється

  Сергій Лещенко у своєму блозі на Українській правді розмістив викривальний запис про очільника команди радників новообраного міського голови Києва. Як виявлося, ця людина столицю розглядає виключно як орендну площу. Далі пряма мова.

 • 26-03-2014 14:42

  Віктор Пінчук про пріоритети України в рік Небесної Сотні

  Авторська стаття відомого українського олігарха для Української Правди. Далі - пряма мова.

 • 25-03-2014 18:49

  Ким був Сашко Білий? Тільки факти

  Скорочена версія біографії як привід для роздумів. Ця інформація вкрай важлива, адже зараз гибель представника Правого сектору намагаються використати різні табори у своїх цілях.

 • 11-05-2011 12:18

  Коли інші захоплюють їхню землю (The Economist (Велика Британія))

  Нові колоніалісти? Землі сільськогосподарського призначення у всьому світі активно беруть в оренду чи викуповують багаті країни, які бояться, що не матимуть чим годувати свої народи. Бідні країни охоче залучають інвесторів, але часто умови угод не виконують. Зокрема, в Африці не створюються робочі місця, не зберігається природа, порушують права місцевих мешканців, йдеться у редакційній статті в британському тижневику The Economist.

 • 11-05-2011 12:12

  Союз Білорусі та Росії: мета чи засіб? (Geopolitika (Литва))

  Потепління триватиме недовго? Білорусь і Росія нібито прискорили процес створення союзної держави. Однак у цьому разі кожна сторона має свою економічну мету. Не виключено, що невдовзі білоруський лідер може знову змінити свою зовнішньополітичну орієнтацію – пише Айварас Багдонас у статті, яку опублікувало литовське інтернет-видання Geopolitika.

 • 29-04-2011 10:46

  Януковичу пригадали Чорноморський флот (Независимая газета)

  Опозиція та профспілки закликають громадян вимагати скасування Харківських угод. До річниці підписання договорів у багатьох містах України відбулися акції протесту. Соціологічні опитування засвідчують, що серед українців усе менше прихильників цих угод, адже від їх підписання не покращилися ані українсько-російські відносини, ані життя пересічних громадян

 • 28-04-2011 18:05

  Київ робить передвиборну ставку на Медвєдєва (Независимая газета)

  З Медвєдєвим комфортніше? На зустрічі до річниці Чорнобильської катастрофи Янукович і Медвєдєв не говорили про проблемні питання. Зате, можливо, неофіційно говорили про кадрові зміни в українському уряді. Теперішні труднощі в українсько-російських відносинах експерти пояснюють боротьбою за крісло прем’єра в Україні та наближенням виборів президента у Росії.

 • 27-04-2011 16:05

  Україна-ЄС: гарячий фініш переговорів (Nowa Europa Wschodnia (Польща))

  Переговори щодо угоди про асоціацію з ЄС – на фінішній прямій. Усього лише 16 раундів переговорів – і майже всі суперечливі питання вирішено. Однак євроінтеграція вимагає від України великих зусиль і фінансових вливань, тому спокусливі пропозиції Росії, що намагається заблокувати шлях Києва в Європу, можуть бути дійсно небезпечними, якщо Європа не перегляне запропоновані Україні умови.

 • 26-04-2011 12:26

  Шлях Європи до Москви пролягає через Київ (EUobserver.com)

  Якщо ЄС хоче нормальних відносин з Москвою, то повинен приділяти більше уваги Києву. Україна відіграє для Росії подвійну роль – найважливішого «братнього народу» та найбільшої імперської спокуси. ЄС слід сфокусувати свою східну політику на Україні, яка може запропонувати російській еліті та суспільству модель розвитку для їхньої країни, пише Андреас Умланд у статті, яку опублікувало інтернет-видання EUobserver.

 • 26-04-2011 12:17

  Президент України опирається Росії у питанні торгівлі (The Wall Street Journal)

  Геополітичний вибір чи переговорна тактика? Віктор Янукович назвав спокусливі пропозиції Москви «політичними заявами» і запропонував співпрацю у форматі «3+1» поза рамками формального членства у Митному союзі. 26 квітня до Києва приїде Дмітрій Медвєдєв і, можливо, знову обговорюватиме питання співпраці України з Митним союзом, ідеться у статті Джеймса Марсона в американському виданні The Wall Street Journal.

 • 21-04-2011 18:25

  Україна вибирає між Сходом і Заходом (Gazeta Wyborcza)

  Куди піде Україна? Керівництво України заявляє про курс на євроінтеграцію і прагне підписати до кінця року угоди про асоціацію та вільну торгівлю з ЄС. Однак Москва влаштувала геополітичне змагання за Україну

 • 14-04-2011 11:16

  Коли нічого сказати

  Переговори – ні про що? Владімір Путін повернувся з Києва ні з чим. Кожна сторона на переговорах була «на своїй хвилі», тому із жодного з важливих питань домовитися не вдалося – пише Антон Ключкін у статті в російському інтернет-виданні Lenta.Ru.

 • 08-04-2011 11:15

  Москва завлекает Украину дешевым газом (The Financial Times)

  Киев – В четверг Москва предприняла попытку прервать диалог между Украиной и Евросоюзом по вопросу создания свободной торговой зоны, поманив безусловным козырем: Россия озвучила предложение предоставить скидку на природный газ в размере восьми миллиардов долларов в год, при условии присоединения Украины к зоне свободной торговли, в которую объединились Россия, Белоруссия и Казахстан.

 • 08-04-2011 11:06

  Дружеская арифметика ("Эхо Москвы")

  В преддверии визита Путина в Киев начался очередной раунд подманивания Украины к России.
  Речь идет о возможности вступления Украины в Таможенный союз РФ, Белоруссии и Казахстана.
  Россия всячески старается превратить это в предложение, от которого нельзя отказаться, а Украина кряхтит да жмется.

 • 31-03-2011 15:25

  WikiLeaks: Україна і розчарування в Тимошенко

  «Руйнівні можливості»: чергова інформація від викривального сайту. В опублікованих на WikiLeaks телеграмах американського посольства в Києві говорилося про розчарування наслідками Помаранчевої революції, популізм Тимошенко і її недолугий стиль керівництва

сторінки123...138139140перейти на сторінку