ЄС готова до підписання економічної частини угоди з Україною       Перевибори ВР пройдуть до 1 листопада - Луценко       Кримські татари Туреччини вимагають повернути Крим Україні       На Майдані тривають протести підприємців проти Податкового кодексу       Верховна Рада ухвалила проект Податкового кодексу      
Версії
Тема: Чи продовжать депутати строк повноважень ВР? Думки експертів

16-09-2010 16:54

Я не бачу моживості продовжити повноваження паламенту - Литвин

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає неможливим продовження повноважень парламенту нинішнього скликання у разі скасування змін до Конституції України, внесених у 2004 році. Про це він сказав, перебуваючи у м. Обухів Київської області.
16-09-2010 13:57

Щоб продовжити строк повноважень ВРУ, треба змінити Конституцію - Оніщук

Виключно Конституція України визначає строк повноважень Верховної Ради України. Таку думку висловив Президент Інституту правової політики, екс-міністр юстиції Микола Оніщук, коментуючи повідомлення стосовно можливого продовження строків повноважень ВР поточного скликання.
16-09-2010 09:11

ПР намагається підкупити депутатів ВР - Парубій

"Я вважаю, що ця пропозиція є нічим іншим, як спробою підкупити депутатів ВР. І це робиться для того, щоб таким чином назбирати 300 голосів для проведення конституційної реформи, яку вони планують провести найближчим часом", - заявив народний депутат від НУ-НС (депутатська група "За Україну!") Андрій Парубій, коментуючи заяву "регіонала" Олександра Єфремова про необхідність подовжити строк повноважень Верховної Ради.
15-09-2010 16:18

Депутати не мають права продовжувати собі повноваження - Погребінський

Народні депутати не можуть подовжити самі собі термін повноважень. Таку думку висловив політолог Михайло Погребінський, коментуючи заяву "регіонала" Олександра Єфремова про необхідність подовжити строк повноважень Верховної Ради.