ЄС готова до підписання економічної частини угоди з Україною       Перевибори ВР пройдуть до 1 листопада - Луценко       Кримські татари Туреччини вимагають повернути Крим Україні       На Майдані тривають протести підприємців проти Податкового кодексу       Верховна Рада ухвалила проект Податкового кодексу      
Версії
Тема: Наслідки прийняття Податкового кодексу. Прогнози експертів

23-09-2010 13:50

Податковий кодекс повинен влаштовувати усі фракції - Хомутиннік

Багато норм проекту Податкового кодексу, поданого Кабінетом Міністрів до Верховної Ради, потребують ретельного доопрацювання. Про це в кулуарах Верховної Ради сказав голова Комітету ВР з питань податкової та митної політики Віталій Хомутиннік.
23-09-2010 10:26

Податковий кодекс повинен регулювати всі положення про оподаткування - Жаліло

Після прийняття Податкового кодексу держава повинна скасувати всі чинні законодавчі акти щодо оподаткування. Про це в коментарі сказав заступник директора Інституту стратегічних досліджень Ярослав Жаліло.
22-09-2010 17:52

У проекті Податкового кодексу практично ліквідовується спрощена система оподаткування – Продан

Про це заявила голова Комітету захисту підприємців при опозиційному уряді Оксана Продан, виступаючи сьогодні під час парламентських слухань на тему «Економічні реформи: реальність і очікування українського бізнесу».
22-09-2010 17:09

Податковий кодекс захищатиме бізнес від несправедливих дій податкових органів - Тігіпко

Внесений урядом у Верховну Раду проект Податкового кодексу захищає підприємства і підприємців від несправедливих дій податкових органів. Про це повідомив віце-прем`єр-міністр України Сергій Тігіпко під час парламентських слухань «Економічні реформи – реальність та очікування українського бізнесу».
22-09-2010 11:58

Податковий кодекс відмінить транспортний збір - Бродський

У проекті Податкового кодексу не передбачено запровадження транспортного збору, який буде збережено лише на першу купівлю автомобіля. Про це сьогодні на брифінгу сказав голова Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Михайло Бродський.
21-09-2010 16:18

Пропонований проект Податкового кодексу знищуватиме середній клас - Кінах

Проект Податкового кодексу не передбачає ефективної диференціації при оподаткуванні доходів фізичних осіб. Таку думку висловив сьогодні журналістам президент Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП), народний депутат Анатолій Кінах.
21-09-2010 09:46

Податковий кодекс є ширмою начебто реформ - Яценюк

Лідер партії "Фронту змін" Арсеній Яценюк вважає, що "Податковий кодекс є ще однією ширмою начебто реформ". Про це він заявив на прес-конференції в Івано-Франківську.
20-09-2010 16:39

Податковий кодекс має працювати в інтересах бізнесу, а не чиновників - Льовочкін

У Адміністрації Президента (АП) є питання до поточної редакції проекту Податкового кодексу. Про це сьогодні під час зустрічі з журналістами сказав глава АП Сергій Льовочкін.
17-09-2010 15:03

Проект Податкового кодексу не відповідає сучасному стану України - Лисицький

Проект Податкового кодексу не буде сприяти розвитку економіки України. Про це у коментарі повідомив член Ради підприємців при КМУ Віктор Лисицький.
17-09-2010 11:11

Україні не потрібний Податковий кодекс - Соскін

Людям необхідно дати якнайбільше економічної свободи. У цьому переконаний директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін.