ЄС готова до підписання економічної частини угоди з Україною       Перевибори ВР пройдуть до 1 листопада - Луценко       Кримські татари Туреччини вимагають повернути Крим Україні       На Майдані тривають протести підприємців проти Податкового кодексу       Верховна Рада ухвалила проект Податкового кодексу      
Версії
Тема: Як оцінювати резолюцію Європарламенту щодо ситуації в Україні - думки експертів

01-12-2010 09:59

Європа дала українській владі останній шанс - Коваль

Європейський парламент, прийнявши збалансовану резолюцію щодо України, дав українській владі останній шанс. Таку думку висловив голова Комітету парламентської співпраці ЄС-Україна в Європейському парламенті Павло Коваль.
29-11-2010 14:11

ЄС дав ляпаса українській владі - Немиря

Резолюція Європарламенту щодо ситуації в Україні є підтримкою європейських прагнень нашої держави і ляпасом українській владі, яка віддаляє цю перспективу. Про це заявив заступник голови партії «Батьківщина», колишній віце-прем‘єр-міністр у справах європейської та міжнародної інтеграції Григорій Немиря.
29-11-2010 10:56

Резолюція ЄС є досягненням для України - Порошенко

Колишній міністр закордонних справ Петро Порошенко заявив, що резолюція Євросоюзу щодо України є досягненням. Таку думку він висловив під час шоу "Велика політика" з Євгенієм Кисельовим" в ефірі телеканалу "Інтер".
26-11-2010 10:56

Європа показала Україні "жовту картку" - Галер

Резолюцією щодо України Європейський парламент показав Києву “жовту картку”. Таку думку висловив в коментарі депутат Міхаель Галер (група народних партій, Німеччина).