ЄС готова до підписання економічної частини угоди з Україною       Перевибори ВР пройдуть до 1 листопада - Луценко       Кримські татари Туреччини вимагають повернути Крим Україні       На Майдані тривають протести підприємців проти Податкового кодексу       Верховна Рада ухвалила проект Податкового кодексу      
Версії
Тема: Дочасні парламентські вибори: бути чи не бути?

13-06-2014 15:20

Рішення про перевибори ВР ухвалять у перші 100 днів Порошенка - експерт

Політичний оглядач Євген Заїка, розповів ГАРТу про те, кому вигідні дострокові парламентські вибори, що вочевидь відбудуться цієї осені та у зв'язку з чим країну чекає тотальне дроблення східного електорату і масова участь технічних партійних проектів.
13-06-2014 15:06

Верховну Раду точно переоберуть до кінця року – Радчук

Експерт у коментарі ГАРТу пояснив, чому, насамперед, новий президент наполягатиме на перевиборах парламенту і як він цю ідею просуватиме.
10-06-2014 21:51

Порошенко поставив на Ложкіна як вправного переговорника - експерт

Ключовим аргументом для призначення Бориса Ложкіна на посаду керівника Адміністрації Президента стало бажання нового глави держави посилити інформаційні позиції України на міжнародній арені.
04-03-2011 12:00

Без антикорупційного закону реформи неможливі - Бала

Без ухвалення антикорупційного закону будь-які соціальні реформи неможливі. Про це сказав директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала.
04-03-2011 10:41

Антикорупційний закон направлений проти звичайних громадян - Міщенко

Закон щодо протидії корупції, направлений не тільки проти чиновників, а й проти звичайних громадян. Про це сказав "бютівець" Сергій Міщенко.