ЄС готова до підписання економічної частини угоди з Україною       Перевибори ВР пройдуть до 1 листопада - Луценко       Кримські татари Туреччини вимагають повернути Крим Україні       На Майдані тривають протести підприємців проти Податкового кодексу       Верховна Рада ухвалила проект Податкового кодексу      

04-03-2011 10:41

Антикорупційний закон направлений проти звичайних громадян - Міщенко

Закон щодо протидії корупції, направлений не тільки проти чиновників, а й проти звичайних громадян. Про це сказав "бютівець" Сергій Міщенко.

За його словами, у законопроекті розмито таке поняття, як хабар. "Буде незаконне збагачення чи незаконне отримання вигоди. Тепер якщо посадовець отримав хабар у 1000 доларів, йому адвокат радить: "кажи, що це не хабар, а що ти хотів незаконно збагатитися. Це інша стаття. Тобто менше покарання. Таким чином чиновник зможе собі обирати статтю", - зазначив Міщенко.

Депутат зауважив, що правоохоронцю треба буде звітувати перед керівництвом, скільки він завів кримінальних справ на корупціонерів.

"Йому легше буде зловити не міністра, а звичайну людину, яка дає хабар даїшнику, лікарю чи вчителю, тому що змушена це робити. Правоохоронець набере 100 людей і за статистикою прозвітує перед керівництвом", - сказав "бютівець".
 

за матерiалами: Gazeta.ua