ЄС готова до підписання економічної частини угоди з Україною       Перевибори ВР пройдуть до 1 листопада - Луценко       Кримські татари Туреччини вимагають повернути Крим Україні       На Майдані тривають протести підприємців проти Податкового кодексу       Верховна Рада ухвалила проект Податкового кодексу      

17-06-2014 07:31

Україна та Росія обмінялися судовими позовами щодо газового питання

16 червня "Газпром" перевів Україну на передоплату постачань російського газу. А також звернувся до Стокгольмського міжнародного арбітражу з позовом до НАК "Нафтогаз України" про стягнення заборгованості у розмірі $ 4,5 млрд. за поставлений, але ще не сплачений газ.

 У свою чергу, "Нафтогаз" подав позов до Арбітражного інституту при Торговельній палаті Стокгольма, вимагаючи встановлення справедливої і ринкової ціни на газ, який ВАТ "Газпром" постачає в Україну.

 
У вівторок 17 червня українська делегація має відбути в Європу на переговори щодо постачання газу від європейських компаній. Про це заявив голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв.
 
Домовлятимуться про реверс газу з Європи. Наразі "Нафтогаз" вже працює з двома компаніями - німецькою RWE та французькою "Газ де Франс". Є "пропозиції й від інших потужних європейських компаній.
Коментарі
Немає коментарів

Додати коментар
Залишилось 500  символів