Інтерв’ю, що відбулися
Тема:

з народним депутатом від фракції «НУ-НС» Кирилом Куликовим /15 травня, 12.00-13.00/

Тема. Як довго знову «буксуватиме» Верховна Рада?


2009-05-14 12:00:08__Igor_Tkach:
Ви особисто вважаєте, що необхідно провести вибори до ВРУ одночасно із виборами Президента? Це допоможе парламенту запрацювати?
Доброго дня шановні читачі! Технічно проведення одночасних парламентських і президентських виборів неможливо. І я особисто вважаю, що сьогодні країні потрібно об`єднання всіх політичних сил для розробки концепції нової економічної політики Держави Україна. Вибори до об`єднання не приводять. Вони приводять лише до поляризації політичних вимог.


2009-05-14 12:01:50__Igor_Tkach:
Як Ви оцінюєте ситуацію, пов'язану із "дебошем" Луценко?
В самому питанні автор вже стилістично надав свою оцінку дій, тому інцинденту, що відбувся у Франкфурті. Для мене це дуже прикра подія. Але я хочу поставити акцент: те, що відбулося з Луценком - це іспит для політикуму України. Але це також іспит для держави Україна на те, як вона вміє захищати своїх громадян. Давати оцінку діям політика Луценка мусять українські політики, а на зовнішньому фронті держава повинна захистити свого громадянина. Після того інциденту, що стався з високопосадовцем Луценком, ставлення до простого громадянина України на будь-якому європейському кордоні буде ще гірше. І головне завдання, яке стоїть перед країною - напрацювати механізм захисту своїх громадян після цього прикрого випадку.


2009-05-15 09:46:54__Svitlana:
Ваш погляд на перспективи Євроінтеграції та можливого входження до НАТО?
Щодо Євроінтеграції - це головний політичний та світоглядний вибір країни. Однак, по-перше, при сьогоднішніх чварах в українському політикумі, це, на жаль, лише задекларована мета. І сьогодні все робиться не для, а проти того, щоб Україна була серед Європейської Спільноти. Крім того, Євроінтеграція - це дорога з одностороннім рухом, Європа теж повинна зрозуміти свою зацікавленність в Україні. Рано чи пізно, це відбудеться. Але хотілося б, щоб раніше.

Щодо НАТО. НАТО - це, перш за все, дуже високі стандарти в галузі військового розвитку, а у нас не вистачає коштів навіть на харчування військовослужбовців. Уявіть собі, ту психологічну шкоду, яка може бути нанесена здоров`ю військових, коли вони прокинуться вранці і почнуть отримувати заробітну платню таку, як отримують, наприклад, військові Нідерландів та Німеччини. На мій погляд, багато з них це просто не переживе. Крім того, на сьогодні, дуже багато проблем і в самого Альянсу. Нині ми знаходимося від НАТО настільки далеко, як ніколи за часи незалежності.


2009-05-15 09:53:40__Svitlana:
Які плани має « Наша Україна_Народна самооборона» на майбутні парламентські вибори, особливо якщо вони раптом відбудуться вже восени? Чому у регіонах « НУНС» майже померла?
Фракція НУНС у парламенті - це 72 окремі політичні сили, про які спільні плани у такому випадку можна казати....2009-05-15 10:07:39__Svitlana:
А мені ще цікаво: чи оплачується народним депутатам «дні простою», коли ВР через наприклад, блокування не працює? Й що означає формулювання « робота в округах» ?
Про діяльність народного депутата Куликова, Голови підкомітету бюджетного комітету парламенту, Голови ТСК з питань порушеня Конституції та законів України посадовими особами КМДА Ви можете дізнатися з мого особистого сайту. Якщо не вистачить часу зайти на сайт, повірте на слово, простоїв не буває.
Робота в округах для мене це, наприклад, вчора ввечері знесення огорожі на місці незаконної забудови та варварського зносу дерев. І так кожного дня, кожного вечора... Роботи вистачає.


2009-05-15 10:11:55__koshevoy:
Україну постійно критикують за відсутність єдності серед політичних еліт та у владі. Що на Вашу думку може примусити провідних політиків та політичні сили об’єднатися задля вирішення найважливіших для країни питань?
Повністю з Вами згідний. Ще раз повторюся, сьогодні політична доцільність переважає все, в тому числі інтереси людей, які є головною метою існування країни.
Країна, яка обслуговує інтререси чиновників і політиків, потрібна лише їм самим, а не людям, котрі називають себе українцями. Потрібно змінювати ВСЕ, починаючи з самовідчуття українців, пріоритетів економічного розвитку України, системи законодавства. Сьогодні, є виклик державності.


2009-05-15 10:29:17__David:
Кто, на Вашу думку, винний в "буксуванні" Верховної Ради? - Кримачанка
У так званому "буксуванні" Верховної Ради винний наш менталітет, про що я вже не один раз казав. Більшість депутатів і політиків керуються особистими бізнесовими інтересами та принципом політичної доцільності. Винна світоглядна система сьогоднішньої квазі-держави Україна.


2009-05-15 10:30:47__David:
Чи варто чекати чергових виборів Верховної Ради? - С.В.Дорошенко
Чергових - так. Позачергових - ні.


2009-05-15 11:49:16__diana:
Какие перспективы Народной самообороны в случае выборов, пойдет ли ваша сила на выборы или примкнет к БЮТу?
Я можу відповідати лише за себе. Я особисто буду співпрацювати з тією політичною силою, яка буде відстоювати інтереси громади м. Киїєва, не зважаючи на кольори партійних знамен.


2009-05-15 11:51:41__romko77:
Ви свого часу очолювали Національне бюро Інтерполу в Україні. Чому в українських судах не опинились І. Бакай, Боделан, Сацюк, Білокінь та інші резонансні підозрювані? Складається враження, що всі знають де вониє , окрім українських правоохоронців
Перш за все, Білоконь ніколи не бів у міжнародному розшуку. Щодо Боделана, Сацюка і Бакая, то автор, вочевидь погано проінформований. Раджу ознайомитися з діяльністю Українського бюро Інтерполу за 2005-2006 рік, коли я його очолював.


2009-05-15 11:54:17__romko77:
Як ви ставитесь до пропозиції Церкви Аделаджі вилікувати Луценка від алкоголізму?
Найперше, Церкві варто було б допомогти її пастору пану Аделаджі позбутися ганебної хвороби клептоманії, а основному спонсору пану Черновецькому - наркотичної залежності. У випадку успішного завершення такого експерименту можна братися до вирішення інших задач. Крім того, на батьківщині пана Аделаджі мешкає багато людей, котрі потребують його допомоги, а наші українські питання ми зможемо вирішувати самі.


2009-05-15 11:57:28__romko77:
Останній рік імідж Народної Самооборони формують винятково скандали. Вихід Ю. Бута, скандальні заяви щодо отруєння Д. Жванії, дебош Ю. Луценка. Ви не плануєте почистити ряди партії і виключити найбільш скандальних політиків?
Сприймаю Вашу критику. Але хочу зробити певні зауваження. Скандалом було не вихід Бута, а скоріше включення його до списків НС. Ми обіцяли, що ми приведемо новий склад порядних людей до парламенту. Як до нашого списку зміг потрапити шахрай, і це не літературний вираз, а норма статті КПК - я не розумію. Проте і я також несу відповідальність за це.

Щодо Жванії. Я неодноразово звертався до нього особисто з проханням припинити публічно ображати родину Президента, крім того, я вважаю, що здоровя Президента є предметом національної безпеки та особистої гідності людини. Але сьогодні це вдарило по нас в історії з сином Луценка. Я готовий, як раніше казар Єльцин, "лягти на рейки" і сказати, що Олександр, син Луценка, дуже порядний, скромний, вихований молодий чоловік, та ніякого алкоголю в його крові не було і не могло бути. Таким сином можна пишатися. Я б припинив всі спекуляції та боротьбу з дітьми, тому що їхні батьки є політиками. Ми почали це з родини Ющенка, продовжили Тимошенко, зараз Луценко, хто наступний?


Дякую всім за участь у чат-інтервю! До зустрічей!